Zakład produkcyjny Profile jest polską firmą powstałą w 2000r. Pierwotnie siedziba znajdowała się w Chorzowie Batorym, gdzie zaczynaliśmy od handlu stalą jakościową. W miarę zapotrzebowania, co wynikało z potrzeb rynku rozwineliśmy działalność o cięcie elementów z blach. W swojej wieloletniej działalności zajmujemy się produkcją: wypałek z blachy, spawaniem konstrukcji stalowych, sprzedażą blach oraz obróbką wykonanych elementów . Sukcesywnie rozwijamy firmę i wprowadzamy nowy asortyment produktów stosując nowoczesne technologie. Naszą dewizą jest elastyczność- dostosowujemy produkty do indywidualnych potrzeb odbiorców dbając o zadowolenie klientów. Realizujemy każde życzenia klienta w zakresie produkcji wypałek oraz konstrukcji spawanych.

Sukcesywnie podnosimy kwalifikacje i doskonalimy naszych pracowników. Dokładność oraz precyzja wykonania naszych produktów  zapewniają stały popyt i uznanie wśród klientów w kraju i za granicą. Eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii Europejskiej zapewniająć najwyższą jakość obsługi.

W prowadzonej działalności  firma łączy tradycje produkcyjne z nowoczesną technologią. Jesteśmy bardzo wymagający jeżeli chodzi o selekcję surowców używanych w produkcji. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami komponentów stosowanych w procesie produkcyjnym. Dzięki temu oferujemy wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

Cięgła rozbudowa firmy, modernizacja procesów technologicznych oraz sukcesywne unowocześnianie parku maszynowego umożliwia sprostanie wszelkim wymaganiom rynku. Wszystkie wyroby produkujemy na bieżąco i zgodnie z zamówieniami. Przygotowanie produktu finalnego trwa  od 1 – 2 dni dzięki czemu droga od zamówienia do dostawy jest krótka.